Home

Samostatný Uvidíme se naštvaný peking světový pohár střelba Vydání V souladu s tím fyzicky

Světový pohár v ruské Ťumeni nebude, rozhodla IBU. Ruští biatlonisté  dopovali i na olympiádě v Soči - Aktuálně.cz
Světový pohár v ruské Ťumeni nebude, rozhodla IBU. Ruští biatlonisté dopovali i na olympiádě v Soči - Aktuálně.cz

Je to docela drsný start, říká před úvodním závodem Světového poháru  biatlonistka Davidová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Je to docela drsný start, říká před úvodním závodem Světového poháru biatlonistka Davidová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Lucie Brázdová ovládla světový pohár ve střelbě ze vzduchové pušky - ČAUS

Skvělá střelba, horší běh. Krčmář dorazil do cíle v Anterselvě sedmý,  vyhrál poprvé Němec Doll | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Skvělá střelba, horší běh. Krčmář dorazil do cíle v Anterselvě sedmý, vyhrál poprvé Němec Doll | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Česká lyžařka Ledecká vyhrála první sjezd Světového poháru po olympiádě

Český pistolář Dubový byl pátý ve finále Světového poháru - iDNES.cz

Biatlon Antholz-Anterselva 2023 ⇒ program, výsledky ❄️ | BetArena.cz

Lipták ovládl závod Českého poháru v Plzni, Kostelecký byl šestý – ČT sport  – Česká televize
Lipták ovládl závod Českého poháru v Plzni, Kostelecký byl šestý – ČT sport – Česká televize

Kateřina Emmons po dvou letech: Střelecká hvězda se vrací k závodění -  iDNES.cz
Kateřina Emmons po dvou letech: Střelecká hvězda se vrací k závodění - iDNES.cz

Puškaři Brabcová a Smetana byli v Káhiře desátí v olympijském mixu -  iDNES.cz
Puškaři Brabcová a Smetana byli v Káhiře desátí v olympijském mixu - iDNES.cz

Pistolář Strnad vystřílel třetí místo na Světovém poháru v Káhiře - iDNES.cz

Světový pohár 2021/22: Tradiční střediska, estonský nováček a olympijský  vrchol v Číně - BiatlonMag
Světový pohár 2021/22: Tradiční střediska, estonský nováček a olympijský vrchol v Číně - BiatlonMag

Střelec Lipták ovládl závod Světového poháru v Baku, olympijský vítěz ve  finále neminul ani jednou | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Střelec Lipták ovládl závod Světového poháru v Baku, olympijský vítěz ve finále neminul ani jednou | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Střelec Nepejchal získal místo na olympiádě. Díky výhře na Světovém poháru  - Deník.cz
Střelec Nepejchal získal místo na olympiádě. Díky výhře na Světovém poháru - Deník.cz

Sportovní střelec Nepejchal vyhrál soutěž v Pekingu a získal pro Česko  místo na olympiádě v Tokiu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sportovní střelec Nepejchal vyhrál soutěž v Pekingu a získal pro Česko místo na olympiádě v Tokiu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Olympijský vítěz ve střelbě na trap Lipták vyhrál v Baku závod Světového  poháru | ČeskéNoviny.cz
Olympijský vítěz ve střelbě na trap Lipták vyhrál v Baku závod Světového poháru | ČeskéNoviny.cz

Davidová vstoupila do SP sedmým místem, o medaili přišla poslední ranou |  ČeskéNoviny.cz
Davidová vstoupila do SP sedmým místem, o medaili přišla poslední ranou | ČeskéNoviny.cz

Biatlonové šílenství je zpět, světový pohár začíná ve Finsku. O medaile  chtějí bojovat i Češi! | iSport.cz
Biatlonové šílenství je zpět, světový pohár začíná ve Finsku. O medaile chtějí bojovat i Češi! | iSport.cz

Střelec Nepejchal vyhrál finále Světového poháru v libovolné malorážce -  iDNES.cz
Střelec Nepejchal vyhrál finále Světového poháru v libovolné malorážce - iDNES.cz

Nymburský slaví v libovolné malorážce zlato na ME, vybojoval i olympijské  místo - iDNES.cz
Nymburský slaví v libovolné malorážce zlato na ME, vybojoval i olympijské místo - iDNES.cz

Brázdová a Přívratský ovládli mix v malorážce na SP v Čchang-wonu - iDNES.cz

Světový pohár začne bez Eckhoffové. Norka se léčí z následků covidu – ČT  sport – Česká televize
Světový pohár začne bez Eckhoffové. Norka se léčí z následků covidu – ČT sport – Česká televize

České střelce čeká Světový pohár v Pekingu. O další olympijskou místenku  zabojuje i Nepejchal | iSport365.cz
České střelce čeká Světový pohár v Pekingu. O další olympijskou místenku zabojuje i Nepejchal | iSport365.cz

Trochu motokros, ale nejsme tu poprvé, komentuje podmínky závodem ve  sprintu biatlonista Krčmář | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Trochu motokros, ale nejsme tu poprvé, komentuje podmínky závodem ve sprintu biatlonista Krčmář | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

OLYMP CSMV | Lipták veze stříbro z finále světového poháru aneb Výsledky  Olymp CS MV v týdnu 18.-24. 10.
OLYMP CSMV | Lipták veze stříbro z finále světového poháru aneb Výsledky Olymp CS MV v týdnu 18.-24. 10.