Home

překvapení slanina Výslovně beh na lyžích michal novák konstantní Představovat Mech

Michal Novák (skier) - Wikipedia

Novák před Tour de Ski: Cítím, že si na mě soupeři dávají větší pozor |  iSport.cz
Novák před Tour de Ski: Cítím, že si na mě soupeři dávají větší pozor | iSport.cz

Lyžař Michal Novák: Jako léčba na finskou tmu mi nejvíce pomáhá saunování -  Deník.cz
Lyžař Michal Novák: Jako léčba na finskou tmu mi nejvíce pomáhá saunování - Deník.cz

Běžec na lyžích Novák má světové stříbro v kategorii do 23 let - iDNES.cz

Čeští běžci jsou už roky bez medaile. Michal Novák na ni skoro dosáhl -  Seznam Zprávy
Čeští běžci jsou už roky bez medaile. Michal Novák na ni skoro dosáhl - Seznam Zprávy

Czech Ski & Snowboard - Michal Novák 🥈 ve stupně vítězů na MS do 23 let  ještě v posledním kole nevěřil. 🗣 "Hodně to bolelo, myslel jsem, že to  nedopadne," popisuje. Přečtěte
Czech Ski & Snowboard - Michal Novák 🥈 ve stupně vítězů na MS do 23 let ještě v posledním kole nevěřil. 🗣 "Hodně to bolelo, myslel jsem, že to nedopadne," popisuje. Přečtěte

Detail obrázku - Michal Novák

Chci, aby tělo lépe reagovalo. Novák o změnách v tréninku i sezoně -  iDNES.cz
Chci, aby tělo lépe reagovalo. Novák o změnách v tréninku i sezoně - iDNES.cz

Běžec na lyžích Novák se cítí před MS dobře a chce atakovat elitní desítku  - iDNES.cz
Běžec na lyžích Novák se cítí před MS dobře a chce atakovat elitní desítku - iDNES.cz

Novák si polepšil na 11. místo v Tour de Ski, Razýmová byla 11. na  sjezdovce - Aktuálně.cz
Novák si polepšil na 11. místo v Tour de Ski, Razýmová byla 11. na sjezdovce - Aktuálně.cz

Michal Novák - Běh na lyžích - informace o sportovci | iSport.cz

SP klasické lyžování Livigno 2023 - sprint ❄️ program, výsledky |  BetArena.cz
SP klasické lyžování Livigno 2023 - sprint ❄️ program, výsledky | BetArena.cz

Novák před mistrovstvím světa: Zlepšuju se. Cítím, že bych mohl být vysoko  - iDNES.cz
Novák před mistrovstvím světa: Zlepšuju se. Cítím, že bych mohl být vysoko - iDNES.cz

Michal Novák v elitní desítce na juniorském MS, Petr Knop 13. v kategorii  U23 | Běžecké lyžování
Michal Novák v elitní desítce na juniorském MS, Petr Knop 13. v kategorii U23 | Běžecké lyžování

Czech Ski & Snowboard on Twitter: "Nejlepší výsledek v novodobé historii!  🚀 Michal Novák bere na úvod MS fantastické 4. místo a přepisuje tabulky  českého běžeckého lyžování. 💥 Tahle brambora má příchuť
Czech Ski & Snowboard on Twitter: "Nejlepší výsledek v novodobé historii! 🚀 Michal Novák bere na úvod MS fantastické 4. místo a přepisuje tabulky českého běžeckého lyžování. 💥 Tahle brambora má příchuť

Běžec na lyžích Michal Novák: Snem je pohybovat se kolem desátého místa -  Deník.cz
Běžec na lyžích Michal Novák: Snem je pohybovat se kolem desátého místa - Deník.cz

Běžec na lyžích Novák skončil na MS na 15 km volně dvanáctý, vyhrál Nor  Krüger - iDNES.cz
Běžec na lyžích Novák skončil na MS na 15 km volně dvanáctý, vyhrál Nor Krüger - iDNES.cz

Michal Novák pobavil po životním úspěchu: Unikátní medaile! | Blesk sport

Michal Novák (lyžař)

Nejlepší český výkon od dob Bauera. Novák skončil ve Světovém poháru  celkově devátý - Aktuálně.cz
Nejlepší český výkon od dob Bauera. Novák skončil ve Světovém poháru celkově devátý - Aktuálně.cz

V přípravě jdu až za hranu sil, hlásí Michal Novák | Běžecké lyžování

Senzace! Běžec na lyžích Michal Novák vybojoval na Světovém poháru v Ruce  5. místo! | Běžecké lyžování
Senzace! Běžec na lyžích Michal Novák vybojoval na Světovém poháru v Ruce 5. místo! | Běžecké lyžování

Předstartovní rituály mě znervózňují,“ říká běžec na lyžích Michal Novák |  Český olympijský tým
Předstartovní rituály mě znervózňují,“ říká běžec na lyžích Michal Novák | Český olympijský tým

Posun jsem čekal, ale ne až tak výrazný, přiznává běžec na lyžích Novák -  iDNES.cz
Posun jsem čekal, ale ne až tak výrazný, přiznává běžec na lyžích Novák - iDNES.cz